Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Лікування втрати слуху

Лікування погіршення та втрати слуху

Приглухуватість - зниження гостроти слуху, при якому сприйняття мови за звичних умов є ускладненим. Норма полягає в сприйнятті розмовної мови на відстані до 20 м при рівні гучності 60 дБ, шепоту - 6 метрів при рівні гучності 30 дБ.

Розрізняють наступні види приглуховатості (зовнішнє і середнє вухо): кондуктивна (зниження слуху в залежності від звукопроведення); сенсоневральна (зниження слуху в залежності від звукосприйняття); змішана. Також виокремлюють тимчасову (при гострому патологічному стані); флектуючу, тобто періодичну (ексудативний середній отит, туботимпанит); стійку; прогресуючу при хронічному середньому отиті; спадкову (у глухих дітей або таких, які мають генетичний нахил до глухоти батьків); вроджену (обумовлену патологічною дією на плід під час вагітності й пологів); набуту - у будь-якому віці.

Різні види приглухуватості мають різні причини її появи, різні методи лікування втрати слуху і різну вірогідність 100% видужування. Лікування втрати слуху в залежності від стану хворого може бути амбулаторним або стаціонарним, консервативним або неконсервативне.

Консервативне лікування втрати слуху передбачає наступну послідовність дій: усунення причинної патології, відновлення кровопостачання у вушній раковині, дезінтоксикаційну терапію, десенсибілізуючі засоби, дегідратаційні засоби, нормалізацію реології крові, нормалізацію метаболізму ЦНС, нормалізацію проведення нервових імпульсів, пригноблення процесів рубцювання, відновлення нормальної аерації барабанної порожнини.

3 і 4 міри приглухуватості з втратою слуху від 40 до 80 дБ, як правило, вже не піддаються консервативному лікуванню. В цьому випадку використовують слухопротезування - підбір слухового апарату, та навчання пацієнта його використовувати для отримання соціально або професійно придатного слуху.

Призначити ефективне лікування втрати слуху може тільки спеціаліст після огляду пацієнта та постановки діагнозу.

В медичному центрі «Імперіал Медіка» здійснюють прийом висококваліфіковані лікарі отоларингологи, які своєчасно виявлять захворювання та призначать відповідне лікування.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікарі

Корнієвська Юлія Вадимівна

Корнієвська Юлія Вадимівна

 • Отоларинголог
Когут Ірина Анатоліївна

Когут Ірина Анатоліївна

 • Отоларинголог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 107

  Консультація ЛОР-лікаря

  500 грн.

 • 136

  Консультація дитячого ЛОРа

  500 грн.

 • 207

  Повторна консультація ЛОР-лікаря

  450 грн.

 • 236

  Повторна консультація дитячого ЛОРа

  450 грн.

 • 727

  Місцеве медикаментозне лікування вуха I ст. складності

  100 грн.

 • 728

  Місцеве медикаментозне лікування вуха II ст. складності

  150 грн.