Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Дитячий психолог

Дитячий психолог

З точки зору психології - дитячий період розвитку має вирішальне значення для формування психіки людини. Саме в цей період закладається підґрунтя її світосприйняття, її взаємовідносин з суспільством, взаємодії з зовнішнім оточенням тощо. Маленька людина відчуває на собі вплив усіх тих процесів, з якими стикається і дорослий. І, на жаль, не завжди адекватно може на них реагувати. Тому можемо спостерігати у дітей ознаки та дії (агресія, замкненість, страхи тощо), які повинні насторожити батьків та спонукати їх звернутись за допомогою до дитячого психолога.

Дитячий психолог вивчає психічний розвиток дитини та її поведінку, соціальний розвиток, який починається з відносин з батьками. В процесі спілкування з дитиною та батьками дитячий психолог допомагає вирішити різноманітні проблеми, які пов'язані з віковими кризами розвитку особистості (1-3 рік життя); примхами, істериками; агресивною та імпульсивною поведінкою; замкнутістю; шкідливими звичками (кусання або гризіння нігтів, смоктання предметів, нав'язливий онанізм); підвищеною тривожністю; боязкістю та сором'язливістю; вразливістю; упертістю; страхами; складністю адаптації до садочка і школи; шкільною неуспішністю; проблемами спілкування з однолітками й дорослими; низькою самооцінкою та невпевненістю; підвищеною збудливістю і гіперактивністю; психосоматичними проблемами. Крім того, дитячий психолог знайомить батьків з методиками раннього розвитку та дає поради щодо їх застосування.

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» працюють фахівці, які мають значний практичний досвід роботи з дітьми та підлітками. Кваліфікований дитячий психолог допоможе Вашій дитині подолати усі труднощі дитячого періоду, для того, щоб її доросле життя надалі розвивалося гармонійно.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікар

Новак Марина Михайлівна

Новак Марина Михайлівна

 • Психолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 999

  Консультація психолога

  500 грн.

 • 112

  Консультація психолога (сімейна пара, 60 хв.)

  700 грн.