Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Дитячий ендокринолог

Дитячий ендокринолог – це лікар, який спеціалізується на діагностуванні та лікуванні захворювань, які пов'язані з патологією ендокринної системи дітей, з проблемами їх росту та статевого розвитку.

Переважна більшість захворювань, пов'язаних з роботою ендокринної системи, виникають у дитинстві. Останнім часом їх кількість в Україні суттєво зросла. Така ситуація обумовлена наслідками Чорнобильської аварії, погіршенням якості продуктів харчування, питної води, повітря, порушенням культури харчування, малорухомістю дітей та підлітків тощо.

За наявності певних характерних ознак консультація дитячого ендокринолога дасть змогу отримати своєчасне лікування та запобігти серйозним ускладненням, пов'язаним з відхиленнями в роботі ендокринної системи дитини (цукровий діабет, системні захворювання організму тощо). До таких ознак належать: часті хвороби (за умови виключення інших причин), спадковість, надлишкова або занадто низька вага, якщо зріст дитини набагато перевищує або суттєво відстає від зросту однолітків, занадто рання поява вторинних статевих ознак (до 8 років у дівчат, до 9 років – у хлопців), затримка статевого розвитку при відсутності вторинних статевих ознак (10 років - дівчата, 11 років – хлопці), збільшення щитоподібної залози, швидка втомлюваність, тремтіння кінцівок, відсутність апетиту, дратівливість, порушення в роботі органів травлення, головні болі, постійна спрага, випадіння волосся або надмірне оволосіння, порушення менструального циклу у дівчат тощо.

Окремі ситуації потребують систематичних планових візитів до дитячого ендокринолога:

 • дитина має вроджені або набуті захворювання щитоподібної залози;
 • діагностовано порушення статевого розвитку, обміну речовин;
 • діти з діагнозом, який потребує постійного лікарняного (ендокринолога) та лабораторного контролю.

Такий контроль з боку дитячого ендокринолога дасть змогу Вашій дитині підтримувати нормальний ритм повсякденного життя і почувати себе комфортно серед однолітків.

Якщо Ви помітили відхилення в розвитку Вашої дитини (підлітка) – не зволікайте, звертайтеся за допомогою до дитячого ендокринолога Медичного центру «Імперіал Медіка», який здійснить комплексну діагностику, призначить лікування і відкоригує роботу ендокринної системи дитини.

Дитячий ендокринолог Медичного центру «Імперіал Медіка» - професіонал вищої кваліфікаційної категорії, якому можна довірити найдорожче – здоров'я своєї дитини.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я та здоров'я Ваших діточок!

Лікар

Цвєт Леся Олексіївна

Цвєт Леся Олексіївна

 • Ендокринолог дитячий

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 127

  Консультація дитячого ендокринолога

  600 грн.

 • 219

  Повторна консультація дитячого ендокринолога

  450 грн.