Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Дитячий ортопед

Дитячий ортопед діагностує та лікує патології опорно-рухового апарату дитини: дефекти розвитку кісткової системи; вроджені аномалії опорно-рухового апарату; ушкодження, які виникли на фоні перенесених інфекційних захворювань, травм тощо.

Про роль даного спеціаліста в формуванні здоров'я Вашого малюка свідчить той факт, що перший огляд даний фахівець здійснює ще в пологовому будинку, а наступні відвідування рекомендовані в 1, 3, 6 місяців і в 1 рік, до початку шкільного навчання – 1 раз на рік, з 6 і до 18 років – 1 раз на півроку. Така частота відвідування обумовлена тим, що в дитячому віці кістково-м'язова система тільки формується і на фоні інтенсивного росту, гормональних стрибків, фізичних навантажень можуть відбуватися різноманітні відхилення в розвитку опорно-рухового апарату дитини. Якщо ці зміни своєчасно не виявити, то виправити ситуацію надалі без оперативного втручання буде неможливо. Однак оперативне втручання не гарантує відповідної якості дорослого життя, оскільки стан хребта людини, його опорно-рухового апарату впливає на усі внутрішні органі, на їх розташування й, відповідно, на їх здатність нормально функціонувати.

Тому допоки Ваша дитина не досягне повноліття, її систематично потрібно показувати дитячому ортопеду, навіть якщо скарги з боку опорно-рухового апарату є відсутніми.

Негайна консультація потрібна у випадках, коли у Вашого малюка:

Батькам більш дорослих дітей потрібно також негайно звернутися за допомогою до ортопеда, якщо у дитини:

 • болі в руках, ногах, шиї або спині;
 • клишоногість або плоскостопість;
 • порушення роботи суглоба (набряк, почервоніння, деформація);
 • порушення ходи, сильна сутулість, одне плече вище іншого;
 • деформація грудної клітини;
 • "шишки", нарости, будь-які утворення на руці або нозі;
 • при відновленні після травм.

Після ретельного огляду лікар-ортопед дитячий визначає програму лікування, яка може містити лікувальну фізкультуру, фізіотерапевтичні процедури, носіння ортопедичних пристосувань тощо. В кожному окремому випадку програма заходів є індивідуальною, оскільки різні захворювання та різні стадії цих захворювань потребують специфічного лікування, яке може визначити лише фахівець.

Дитячий ортопед Медичного центру «Імперіал Медіка» - висококваліфікований фахівець, який має значний клінічний досвід у сфері вроджених та набутих патологій розвитку дитини, в області реабілітації після травм, і якому можна довірити найдорожче – здоров'я своєї дитини.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я та здоров'я Ваших діточок!

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 137

  Консультація дитячого ортопеда-травматолога

  500 грн.

 • 237

  Повторна консультація дитячого ортопеда-травматолога

  450 грн.