Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Психолог

У кожної людини впродовж життя бувають складні життєві обставини (втрата близьких людей, зрада коханої людини, нерозуміння колег тощо), або коли вона почувається невпевненою та безпорадною (складання важливих іспитів, труднощі у відносинах «діти-батьки», цькування в дитячому колективі тощо). Часто людина не здатна самотужки подолати такі проблеми і потребує сторонньої допомоги під час пошуку вірного рішення.

Таку допомогу надає психічно здоровим людям психолог.

Психолог – це фахівець, який працює зі здоровими людьми, які потребують допомоги і підтримки в складних життєвих ситуаціях.

До психолога звертаються, зазвичай, сильні люди, оскільки вони усвідомлюють проблему і намагаються знайти шляхи її вирішення. Слабкі особистості перекладають відповідальність на інших і в усіх негараздах звинувачують будь-кого, але не себе особисто; намагаються позбутися проблеми за допомогою солодощів, алкоголю, наркотиків тощо.

Авраам Лінкольн вважав: «Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими». Саме психолог здатен допомогти людині розібратися з тим, що саме відбувається в її житті, чим вона не задоволена, розглянути різні варіанти можливих змін (рішень), спрямувати на прийняття вірного рішення.

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» працюють досвідчені психологи - фахівці, здатні надати допомогу і дітям, і дорослим при різноманітних складних життєвих обставинах. Практикуючі психологи допоможуть Вам подолати кризи певного життєвого періоду і наповнити його гармонією.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікар

Новак Марина Михайлівна

Новак Марина Михайлівна

 • Психолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 999

  Консультація психолога

  500 грн.

 • 112

  Консультація психолога (сімейна пара, 60 хв.)

  700 грн.