Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Психологія сімейних відносин

За даними фахівців в Україні спостерігається найвищий, у порівнянні з іншими країнами Європи, рівень розлучень – 61%. Ця кількість могла б бути набагато меншою, якби сімейна пара вчасно усвідомила існування проблеми та звернулася за допомогою до спеціаліста з психології сімейних відносин.

Сімейна психологія (психологія сімейних відносин), вивчає сутність шлюбно-сімейних відносин, їх психологічні особливості та механізми адаптації в соціумі. Психологічна допомога родині передбачає формування гармонійних взаємин відрегульованих в позитивну сторону. На шляху до такої гармонії може виникнути значна кількість проблем, для розв'язання яких потрібно усвідомлення сутності багатьох питань за такими напрямками як: шлюб і його наслідки; необхідність адаптації в молодій сім'ї; мотивація вступу в шлюб; види любові; народження дітей і поводження з ними; труднощі в середньому періоді шлюбу; відлучення батьків від дітей; принципи спільного подружнього життя; розлучення і його соціально-психологічні наслідки; повторний шлюб; життєвий цикл сім'ї; бабусі та дідусі; ідеалізація партнера; проблеми молодої сім'ї; задоволеність шлюбом і подружня сумісність; фактори, що сприяють зміцненню сімейних відносин; роль матері та батька в соціалізації дітей; положення єдиної дитини; близнюки; народження первістка; подружня сумісність; подружні конфлікти; сімейні правила; тактики усунення подружніх конфліктів; подружні зради або адюльтер; повторні шлюби; соціально-психологічний клімат в родині; ревнощі; типи ревнощів тощо.

Якщо ж Вам не вдалося вберегти родину, і Ви потребуєте психологічної допомоги, консультації професійного психолога повернуть Вам впевненість в собі, дадуть змогу визначити правильні орієнтири в подальшому житті.

В медичному центрі «Імперіал Медіка» працюють фахівці, які мають значний практичний досвід психології сімейних відносин. Практикуючий психолог допоможе Вам подолати кризи сімейного життя і наповнити його гармонією.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікар

Новак Марина Михайлівна

Новак Марина Михайлівна

 • Психолог

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 112

  Консультація психолога (сімейна пара, 60 хв.)

  700 грн.