Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

УЗД судин шиї

УЗД судин шиї та голови

УЗД судин шиї та голови є сучасним інформативним, простим, безболісним та безпечним методом обстеження, який не має протипоказань та дає змогу діагностувати значну кількість судинних патологій. А при своєчасному обстеженні пацієнт отримує можливість запобігти розвитку мозкових інсультів, порушень кровообігу.

Даного обстеження потребують люди, які мають: гіпертонічну хворобу, підвищений вміст холестерину, цукровий діабет, скарги щодо порушення зору (миготіння, мушки перед очима), порушення слуху (шум у вухах), остеохондроз шийного відділу хребта, вегето-судинну дистонію, транзиторні ішемічні атаки, після перенесеного інсульту, при пульсуючих утвореннях на шиї, коли запланована операція на серці тощо.

Підготовка до УЗД судин шиї та голови полягає в утриманні впродовж декількох годин до процедури від міцних алкогольних напоїв, міцної кави чи чаю, паління.

На основі УЗД судин шиї та голови лікар має можливість визначити діаметр сонних та хребцевих артерій, визначити їх напрямок, аномалії розвитку, виміряти товщину стінки сонних артерій, виявити наявність внутрішньопросвітних утворень тощо. Підсумки даного дослідження впливають на вибір курсу лікування.

В медичному центрі «Імперіал Медіка» УЗД судин шиї та голови дітям та дорослим проводить досвідчений лікар за допомогою відповідного сучасного обладнання.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 538

  Дуплексне сканування екстракраніальних та інтракраніальних судин (судин шиї та голови)

  700 грн.

 • 537

  Дуплексне сканування екстракраніальних судин (судин шиї)

  500 грн.