Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

УЗД нирок

В умовах сучасності хвороби органів сечовидільної системи (нирок, сечового міхура) зустрічаються усе частіше. Причини цього – зміни в екології, низька якість води, яку споживає людина, згубні звички та стреси. Усі ці фактори впливають не лише на здоров'я дорослого населення, а й дітей. Патології нирок та сечового міхура можуть тривалий час залишатись прихованими: людина не звертає особливої уваги на незначні зміни самопочуття та інші ознаки збоїв у роботі цих органів. Проте, існує метод діагностики порушень у роботі сечовидільної системи на ранніх стадіях – ультразвукове дослідження нирок, наднирників та сечового міхура.

УЗД нирок лікар призначає, якщо пацієнт звертається з наступними скаргами:

різного роду болі у попереку (гострі, різкі, ниючі чи тупі болі);

зміни у сечі (мутність, зміна кольору, наявність включень);

проблеми з сечовипусканням (утруднене або відсутнє виведення сечі з організму);

нетримання сечі, енурез;

підвищення температури тіла, АТ;

асцит (надлишок рідини в черевній порожнині);

інші симптоми: спрага, сухість у роті, втрата апетиту, в'ялість, часті головні болі.

Також показанням для проведення УЗД нирок з профілактичною метою є: наявність раніше виявленої патології сечовидільної системи; диспансеризація; зміни в аналізах крові та сечі; планування вагітності.

Також спеціалісти рекомендують проводити УЗД нирок, наднирників та сечового міхура немовлятам у віці 1-2 місяці, щоб переконатись у відсутності аномалій розвитку цих органів.

В медичному центрі «Імперіал Медіка» УЗД нирок, наднирників та сечового міхура дітям і дорослим проводить досвідчений лікар за допомогою відповідного сучасного обладнання.

Актуальні ціни на ультразвукове дослідження нирок та інші види УЗД Ви можете відстежувати у розділі "Ціни - Ультразвукова діагностика"

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікар

Лапенков Михайло Олександрович

Лапенков Михайло Олександрович

 • Лікар УЗД

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 506

  УЗД органів черевної порожнини і нирок

  400 грн.

 • 501

  УЗД нирок

  250 грн.