Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

УЗД печінки

УЗД печінки - обстеження печінки з використанням звукових хвиль високої частоти. Будь-яке випромінювання відсутнє, при цьому лікар має змогу охарактеризувати структуру печінки, печінкові судини, виявити додаткові утворення, визначити місця локалізації враження органу. Печінка є досить простим органом для УЗД, і використання ехографії дає змогу отримати значну кількість інформації для діагностики її захворювань. Найчастіше УЗД печінки виявляє зміну розмірів, наявність кіст, порушення кровотоку тощо.

З профілактичною метою УЗД печінки потрібно проводити 1 раз на рік, а при наявності скарг – негайно звернутися до лікаря для проведення даної процедури. Під час УЗД печінки пацієнт лежить на канапі на спині. Лікар наносить спеціальний гель на шкіру для покращення проведення звукових хвиль. Процедура абсолютно безболісна і переноситься вільно кожним пацієнтом, навіть маленькими дітками. Бажано проводити натщесерце (або через 4-6 годин після останнього приймання їжі). За 3 доби до обстеження виключити продукти, які можуть викликати газоутворення (бобові, сирі овочі та фрукти, здоба, молочні продукти, спиртне, солодощі, міцну каву, соки).

В Медичному центрі «Імперіал Медіка» УЗД печінки дітям і дорослим проводить досвідчений лікар за допомогою відповідного сучасного обладнання.

Лікар

Лапенков Михайло Олександрович

Лапенков Михайло Олександрович

 • Лікар УЗД

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 505

  УЗД органів черевної порожнини

  360 грн.

 • 506

  УЗД органів черевної порожнини і нирок

  400 грн.