Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

УЗД вагітних

УЗД вагітних

УЗД при вагітності у І, ІІ та ІІІ триместрах

В сучасному світі кожна вагітна жінка має змогу протягом усієї вагітності знати не тільки стать майбутньої дитини, а й чи здоровий її малюк, чи правильно розвиваються й функціонують його життєвоважливі органи.

При затримці місячних жінка зазвичай проводить тест на вагітність і звертається до лікаря - гінеколога, щоб підтвердити наявність вагітності. Але не завжди при огляді можна точно встановити вагітність, особливо на ранніх термінах. В таких випадках на допомогу приходить ультразвукове дослідження, завдяки якому вже на третьому тижні можна діагностувати факт вагітності, побачити де вона знаходиться (в порожнині матки чи поза нею), одноплідна чи багатоплідна ця вагітність. Також на ранніх термінах важливо бачити наявність жовтого тіла в одному з яєчників, яке виробляє гормон, що підтримує розвиток ембріона до кінця І триместру.

Скринінг І триместру полягає у проведенні УЗД в 11-13 тижнів. Під час обстеження оцінюють термін вагітності, розвиток ембріона, патологічні відхилення від норми, маркери хромосомної патології плоду. Рання діагностика важких патологій плоду, що несумісні з життям після народження.

У ІІ триместрі УЗД вагітних найкраще проводити в терміні 20-21 тиждень, але не пізніше 22 тижнів для того, щоб краще оцінити анатомічну будову всіх органів і систем плоду, роботу життєво важливих органів, зокрема серця, яке розвивається до 25 тижнів та вади розвитку центральної нервової системи. З 22 тижня згідно з чинним законодавством України при виявленні патологій плоду переривання вагітності заборонене. На цих термінах вагітності стать дитини можна визначити майже зі 100%-ю точністю.

УЗД вагітних ІІІ триместру проводиться на 30-32 тижнях. Оцінюється зріст плоду та розвиток органів і систем. Також дуже важлива оцінка фетоплацентарного комплексу для виявлення затримки внутрішньоутробного розвитку плода або фетоплацентарної недостатності.

Доплерометрія артерій пуповини та маткових артерії дає змогу оцінити роботу фетоплацентарного комплексу. На даному терміні обов'язковими є оцінка структури плаценти, кількості навколоплідних вод, визначення положення та передлежання плоду.

В Медичному центрі "Імперіал Медіка" УЗД вагітних у І, ІІ та ІІІ триместрах проводять досвідчені акушери-гінекологи за допомогою новітнього УЗД-обладнання.

Актуальні ціни на ультразвукове дослідження нирок та інші види УЗД Ви можете відстежувати у розділі "Ціни - Ультразвукова діагностика"

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікарі

Лапенков Михайло Олександрович

Лапенков Михайло Олександрович

 • Лікар УЗД
Коркішко Тетяна Павлівна

Коркішко Тетяна Павлівна

 • Акушер-гінеколог
 • Лікар УЗД

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 515

  УЗД при вагітності до 10 тижнів

  320 грн.

 • 516

  УЗД при вагітності 1-й триместр (11-14 тижнів)

  420 грн.

 • 517

  УЗД при вагітності 2-й триместр (15-27 тижнів)

  520 грн.

 • 518

  УЗД при вагітності 3-й триместр (28-40 тижнів)

  550 грн.

 • 519

  УЗД при багатоплідній вагітності (11-14 тижнів)

  550 грн.

 • 520

  УЗД при багатоплідній вагітності (15-27 тижнів)

  650 грн.

 • 521

  УЗД при багатоплідній вагітності (28-40 тижнів)

  750 грн.