Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Лікування передчасного сім’явиверження

Передчасне сім'явиверження (еякуляція) вважається однією з найпоширеніших статевих дисфункцій у чоловіків. Передчасною вона є тоді, коли сім'явиверження відбувається безпосередньо до початку статевого акту, або протягом його перших двох хвилин. Основною ознакою є неконтрольованість цього процесу, що, як правило, призводить до фізіологічної та психологічної незадоволеності обох партнерів. Якщо такі ситуації для чоловіка рідкість, то приводу для занепокоєння немає. Якщо розлади носять систематичний характер - то відвідування уролога або андролога є обов'язковим. При цьому слід пам'ятати, що при своєчасному зверненні до лікаря з приводу лікування передчасного сім'явиверження проблема повністю вирішується.

Причини, які сприяють розвитку даного захворювання, носять фізіологічний або (і) психологічний характер. Фізіологічними причинами можуть бути: підвищена чутливість голівки статевого члена, фімоз (звуження крайньої плоті), баланопостітоз (запалення крайньої плоті), колікуліт (запалення сім'яного міхурця), простатит, неповноцінне харчування і нестача вітамінів (зокрема магнію) і ін. Серед психологічних причин - стресові ситуації, захворювання нервової системи і т.ін.

Причини даного захворювання встановлюються під час бесіди з лікарем - урологом або андрологом, за допомогою лабораторних досліджень та інших необхідних обстежень. На основі отриманих результатів лікар визначає схему подальшого лікування передчасного сім'явиверження, яка може включати як медикаментозну терапію, так і фізіотерапевтичні процедури. В окремих випадках може призначатися оперативне втручання.

У Медичному центрі «Імперіал Медика» Ви отримаєте комплексне ефективне лікування передчасного сім'явиверження від лікарів - професіоналів своєї справи, які мають значний досвід вирішення чоловічих проблем.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Вартість послуг

 • Код

  Назва послуги

  Ціна

 • 116

  Консультація уролога

  500 грн.

 • 213

  Повторна консультація уролога

  450 грн.