Мої аналізи

м. Вишневе, вул. Молодіжна, 11-А

099 442-70-70068 462-70-70073 445-70-70

Шинкаренко Василь Петрович

Шинкаренко Василь Петрович

Спеціальність: дерматовенеролог (дитячий та дорослий)

Кваліфікаційна категорія: вища

Медичний стаж: 16 років

Основні направлення в медичній практиці:

Володіє методами радіохвильової хірургії (видалення новоутворень шкіри всіх рівнів складності).

Закінчив Національний медичний університет імені Олександра Олександровича Богомольця.

Постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень шляхом участі у практичних курсах тематичного удосконалення.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені * Натискаючи на кнопку «Залишити відгук», я даю згоду на обробку персональних даних і погоджуюся c політикою конфіденційності

Відгуки

 • Чудовий лікар, гарний фахівець, чуйна тактовна людина! Має підхід до дітей, хороший діагност, завжди дає слушні корисні поради ! Неодноразово допомагав нашій родині. Залюбки радимо його усім знайомим!

  8 Липня 2020 Olesya

 • Була сьогодні в лікаря на прийомі, дуже чітко все пояснив, призначив лікування, діагноз поставив як тільки розпочала розказувати чому звернулась до нього. Як на мене, лікар кваліфікований. І в розмові приємна людина. Пояснив мені зрозумілими термінами, а не науковими ( як деякі лікарі ).Тому раджу його як кваліфікованого дерматолога.

  19 Червня 2020 Анна

 • После приема у данного доктора, я пребывала в шоке дня 3!!!! Такого ещё не было у меня. Я не успела сесть на стул, а доктор сказал мне срочно сходить на узи и проверить жёлчный. Он не знал, но с жёлчным у меня и правда проблемы бывают. А он по состоянию кожи (хотя я всегда думала, что у меня с кожей все отлично))) определил мою проблему! А вообще, я приходила с ребёнком к нему. И доце он тоже поставил правильный диагноз! Мои наилучшие рекомендации ЧУДО доктору Шинкаренко В. П.

  12 Березня 2020 Оксана

 • Василь Петрович-лікар від Бога.В мене на обличчі була плоска бородавка ,яку я вважала прищиком .Достатньо було прийти до нього на консультацію 2 рази.Гарно пояснив,розписав і назначив.Дякую Вам величезне.

  23 Листопада 2019 Олена

 • Специалист своего дела!!!

  28 Жовтня 2019 Николай

 • Прекрасний лікар !

  31 Серпня 2019 Наталія

 • Очень профессиональный врач, обслуживается всей семьёй!100% рекомендую!

  29 Липня 2019 Светлана Ретьман

 • Були сьогодні з дитиною на прийомі в лікаря. Залишились лише позитивні враження! Лікар дуже уважний, повністю проконсультував по захворюванню, докладно розписав лікування.

  28 Листопада 2018 Леся